0212535 61 70

1981 yılından bu yana hizmet veren Cem Boya müşterileri ile ilk defa Bayrampaşa’da buluşmaya başladı. 50 metrekalelik bir alandan 3500 metrekarelik kendi mülkünde hizmet veren kuruluşumuz, sizlerin memnuniyeti ve kurulduğumuz ilk günden bu yana taviz vermediğimiz ilkelerimiz sayesinde büyük bir hızla büyümeye başladı. Safi Karayalçın tarafından kurulan Cem Boya ilk olarak perakende satış alanında hizmet veriyordu.  1986 yılında ise perakende satışların yanı sıra toptan satış alanında da hizmet vermeye başladı.

Kuruluşumuz artan iş hacmi ile birlikte 1992 yılında yeni bir kararla perakendeciliği bırakarak daha etkin ve daha fazla müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile yoluna devam etti. Sadece kiralık bir araç ile hizmet verdiğimiz sektörümüzde geldiğimiz noktada 3500 metrekarelik bir alanda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Avrupa Yakası’nda hizmet sunan en iddialı toptan satış firması olan Cem Boya 50.000’e yakın ürün çeşidi ile müşterilerine sınırsız seçenek sunmaya devam ediyor.

Sarıyer'den Çerkezköy'e kadar uzanan son derece zengin bir dağıtım ağına sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Kuruluşumuz, sizleri bekletmiyor ve siparişlerinizi 2 iş günü içerisinde mutlaka belirtilen adrese ulaştırıyor. Prensiplerimiz kapsamında müşterilerimizin her türlü mağduriyetini önlemek amacıyla acil siparişlerinizde de devreye giriyoruz ve acil hizmet aracımız ile siparişlerinizi sadece 2 saat içerisinde teslim ediyoruz. Çünkü biz müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile bugünlere geldik ve günümüzde de tüm hizmetlerimizde önceliğimiz her daim müşterilerimizin memnuniyetidir!

650 Bayi Noktası
50.000+ Ürün
3.500 m2 Depolama Alanı
2 gün Teslimat Zamanı
Bize ulaşın